Flowerx Papatya Serumu

Flowerx papatya serumu son zamanlarda ilgi göre bir ürün olma özelliği göstermektedir. İçerisinde papatya parçacıklarını da görebilmeniz mümkün olan bu serum cilt bakım ürünü olup. Yüz ve göz çevresi için kullanılabilir bir bakım ürünüdür.

Flowerx Papatya Serumu Hangi Bölgelerde Kullanılır

Ürün kullanım bölgeleri, göz altı morlukları, göz çevresi ( kaz ayağı gölgesi) ve tüm yüz bölgesinde kullanıma uygun olarak üretilmiş bakım ve kozmetik üründür.

Flowerx papatya serumu fiyatı 59 lira olup birden fazla alımlarda özellikle 3 ve 5 li alımlarda hem fiyatlar daha uyguna gelmekte hem de birer adet hediye verilmektedir. Detaylı kampanya fiyatı için sipariş ver bölümünde yer alan ürün seçeneklerine göz atmanız önerilmektedir.

Ürün satın almak isteyenler için bizi mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Ya da sipariş ver bölümüne girerek istediğiniz ürün adedini girerek ürünü size göndermemizi sağlayabilirsiniz.

Özel içeriği ile güçlü formülü sayesinde size en iyi bakımı sağlamaya destek olabilir bir ürün olan flowerx papatya serumu son derece basit kullanıma sahip olup bir kaç damla kullanmak istediğiniz bölgeye damlatarak elinizde cilde yedirmeniz önerilmektedir. Hafif kutusu ile birlikte çantanızda yanınızda her yere taşıyabileceğiniz bir üründür. Günde bir defa kullanımı önerilir. Erkek ve kadın kullanımına da uygundur. Günlük cilt bakımı için kullanabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi için ister anasayfayı ziyaret edebilirsiniz isterseniz de bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sitemiz ürünün Türkiye resmi satış sitesidir.

Flowerx Alım Yöntemi

Flowerx papatya serumu kapıda ödeme ile sitemiz üzerinden alınabilmektedir. Kapıda ödeme ile almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kapıda ödeme ürünü aldıktan sonra size kargo ile gönderilip teslim alırken ödeme yapmanıza olanak sağlayan bir yöntemdir. Bu sayede almak isteyenler için daha güvenilir bir alım biçimi ve tercih biçimi olmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler sizlere en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilebilmektedir. 

Sitemiz üzerinden hem orjinal olarak alabilirsiniz hem de sorgulanabilir hologram numarası üzerinden almış olduğunuz flowerx papatya serumunun orjinal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Sağlığınız için orjinal ürünleri tercih ediniz.

Yorum Yazın
Son Yazılar
Flowerx serum, flowerx nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.